Поклейка шпалер дешево. Чи варто?

Під час ремонту майже кожна людина розглядає варіант максимальної економії цього процесу. Етап поклейки шпалер не є винятком. Клієнт, набравши в пошуку «поклейка шпалер ціни в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі» і т.д., потрапляє на безліч пропозицій з кардинально різними цінами. В голові може виникнути цілком логічне питання «а чому це так?». Зараз пояснимо.

Поклейка шпалер дешево

Цей ціновий розряд можуть формувати такі представники сфери ремонтних робіт:

  • Початківці, які спробували переклеїти кілька шматків шпалер, обдертих кішкою, вирішили зробити поклейку шпалер своїм ремеслом. Дешева робота – тому що навчатимуться на Ваших стінах і, можливо, недешевих шпалерах.
  • Так звані «майстри-універсали». Вони стають майстрами з недорогого обклеювання шпалерами тоді, коли немає робіт з сантехнічних або плиткових робіт, монтажу гкл або укладання ламінату. Якщо потрібно виконати електромонтажні роботи, і тут виявляться фахівцями. Це «майстри на всі руки». У результаті чекати гарної якості робіт хоч у якомусь виді робіт не варто. Майстерність відточується часом, великою кількістю виконаних робіт у якомусь одному напрямку.

Як правило, пропонують свої послуги такі майстри тільки на безкоштовних дошках оголошень або міні сайтах, що орендуються, не вкладаючи кошти у власний сайт, репутацію та довіру.

Поклейка шпалер дорого

Якщо порівняти ціни на поклейку шпалер цих фахівців із попередньою категорією майстрів, то різниця може бути дуже значною. Ціна від «дорогих» може бути в 3-5 разів вищою, ніж від «дешевих». «Дорогі» майстри слідують стратегії малої кількості замовлень, наприклад, виконали одне замовлення, після чекають наступного тиждень, місяць, два…
Високу вартість поклейки шпалер можуть пропонувати також будівельні компанії, для яких отримання замовлення на цю послугу не в пріоритеті, або ланцюжок замовник – виконавець має кілька додаткових ланок.

Оптимальна ціна поклейки шпалер

Як між зимою і влітку є весна, так між дешево та дорого має бути оптимально. Серед пропозицій з поклейки шпалер в Україні є можливість знайти відповідальних та досвідчених майстрів за доступною ціною. Це можуть бути майстри-одиначки або невеликі профільні компанії.

Ми намагаємося будувати відносини з клієнтом на довгостроковій основі, тому вибрали для себе шлях формування середніх (оптимальних) цін на роботи. При цьому якість робіт у нас на першому місці, оскільки незадоволений новий клієнт не стане постійним і за допомогою рекомендацій не приведе інших потенційних клієнтів.

Pokleyka.net – команда профільних майстрів, з досвідом робіт у поклейці шпалер від 10-ти років. Оперативно, акуратно, якісно та за адекватними цінами, з 2004 року ми втілюємо в реальність мрії клієнтів з обробки стін шпалерами, фотошпалерами.

Підсумок та порада

Перебуваючи на етапі планування робіт з обробки стін, пам’ятайте, що заощадити на дешевій поклейці шпалер можна. Але чи варто? Спроба зменшити бюджет на роботи може закінчитися збільшенням його на повторну купівлю матеріалу та оплату послуг вже іншим майстрам. А ще витрачений час та поганий настрій.

P.S. Шпалери – це фінальна обробка, обличчя інтер’єру. Неякісна поклейка шпалер затемнить білосніжні вікна, добре пофарбовану стелю, або рівно покладений ламінат.

Розчарування від поганої якості триває значно довше ніж радість від низької ціни!
Бажаємо Вам правильного вибору та хорошого результату ремонту!

PokleykaNet – робимо як для себе – КиївОдесаХарківДніпроВінниця

Замовляйте послугу зараз
Або отримайте консультацію
Замовити зворотній дзвінок


    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.