Чому видно стики/шви на фотошпалерах

З кожним роком, місяцем, днем все більшу популярність набирають фотошпалери. Разом із цим часто виникає питання – чому видно шви на фотошпалерах? Це буде описано далі.

Стики полотен фотошпалер

В основному, індивідуальний друк фотошпалер «побудований» за принципом рулонного крою, тобто вся картинка горизонтально ділиться на частини (рулони). Відповідно, при поклейці матеріалу на поверхню ці частини з’єднуються в єдиний сюжет. Тому важливо розуміти, що фотошпалери, як і шпалери в цілому – шовний оздоблювальний матеріал. Стики полотен присутні у будь-якому випадку.
P.S. Існує безшовний друк, але зараз не розглядаємо цей варіант.

Варіанти видимості стиків між полотнами фотошпалер

  1. Затерті ділянки праворуч-ліворуч від стику, висохлий клей у тих же місцях, 2-міліметрові просвіти між полотнами – ось частий фінішний результат.
  2. Часто ми чуємо від клієнтів, які роблять замовлення на друк фотошпалер, такі фрази: «ми самі зможемо виконати поклейку, Ви тільки надрукуйте», або «у нас працює плиточник, він сказав, що поклеїть дешевше, ніж ви пропонуєте». У цьому й прихована причина! На перший погляд, процес монтажу фотошпалер не є складним, але це не так. Потрібно володіти практичною інформацією, яка допоможе правильно підібрати інструмент для виконання робіт, визначити точку початку поклейки та ін.  Як не дивно, але навіть розумне користування губкою тут вкрай важливо. Саме останнє часто стає причиною провалу у цій роботі.
    Візуальна видимість місця стикування листів фотошпалер. У цьому варіанті віртуозність майстра та застосовуваний інструмент не має значення та не впливає на результат.

Чому видно стики фотошпалер

  • Темні фотошпалери. Це найчастіша причина видимості стиків. Чорнила наносяться на лицьову частину полотна білого кольору, при цьому торець фотошпалер залишається білим, без чорнила. Цей торець і видно як шов на темному тлі.

  • Косий зріз. При виготовленні та підрізанні фотошпалер на виробництві зріз був виконаний не під прямим кутом.

  • Кут огляду. І тут вирішальним буде положення людини щодо поверхні. В одному положенні шви є, відійшов на метр убік – не видно.

  • Освітлення. Якщо стіна з фотошпалерами примикає до французького вікна (від підлоги до стелі), або на неї спрямоване сильне штучне освітлення, можуть бути помітними місця стику.

  • Матеріал мокрий. Відразу після поклейки, у мокрому стані шви більш помітні ніж після висихання.

  • Відстань оглядача. Логічно припустити, що з відстані 5-10 см можна чітко побачити місце стику, особливо якщо знати де шукати. За нормами огляд повинен проводитись з відстані від 200 см.

    Підібрати матеріал, вибрати картинку, отримати консультацію та зробити замовлення можна на нашому сайті.

PokleykaNet – робимо як для себе – КиївОдесаХарківДніпроВінниця

Замовляйте послугу зараз
Або отримайте консультацію
Замовити зворотній дзвінок